gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Tiens Enerji Bilekliği - Crystal Black for Men
Tiens Enerji Bilekliği - Crystal Black for Men
Kategori:
Medikal Ürünler
Fiyat:
395.00 TL
Tanım
TİENS Ti-Enerji bilezikleri mıknatısları ile birlikte titanyum içeren, özel bir manyetik alanı dengelemede benzersiz bir etkiye sahip, aynı zamanda, insan vücudu içinde pozitif ve negatif iyonları dengelemek için çok etkilidirler. Fiziksel rahatsızlığı gidermekte çok etkili, kan dolaşımını hızlandırır ve bizi radyasyon ortamından etkili olarak koruyabilir. TARİF TI-Enerji bilezikleri 4 modelde mevcuttur: Erkek bilezik Şık siyah -194 mm uzun Erkek bilezik Kristal siyah - 209 mm uzun Kadın bilezik Beyaz büyü - 185 mm uzun Kadın bilezik Göz kamaştırıcı altın - 179 mm uzun TIENS TI-Enerji Bilezikleri titanyumdan yapılmıştır. Titanyum, çok dayanıklı, yüksek kimyasal kararlılık ve mükemmel biyouyumluluğa sahip olan bir metaldir. Titanyum, insan vücuduna zarar vermez ve alerji yapmaz. Tıpta titanyum "probiyometal" olarak bilinir. O, nontiksik ve zararsızdır, kaslarda ve kemiklerde reaksiyon göstermez. Bu yüzden titanyum tıp ürünlerinde, yapay eklemler, kalp kapakçıları ve diş koyuntusu için de çok kullanılır. TIENS TI-Enerji Bilezikleri, çok etkili doğal enerjili mıknatıs içerirler. Manyetik alan, insan vücudundaki pozitif ve negatif iyonları düzene sokabilir ve dengeyebilir. Dünya’nın kendisi dev bir mıknatıstır. İnsan varlıkları her an jeomanyetik alanın etkisi altındadırlar. Aynı hava,su ve güneş gibi jeomanyetizm de, insanın hayatında en önemli elemanlardan biridir. Jeomanyetik alanın etkisi altında insan vücudu kendine ait bir manyetik alan kazanır. Buna rağmen, küresel çevredeki değişiklikler, hayatın hızı ve psikolojik stresin yüksek oranı, insanların manyetik alanlarında bazı sorunlara yol açar. Araştırmacılar, ek olarak mıknatıs kullanmak durmumuzu iyileştirebileceğini tespit etmişlerdir.
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com