gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Canlandırıcı Maske - TS Revitalising face mask
Canlandırıcı Maske - TS Revitalising face mask
Kategori:
Kişisel Bakım
Fiyat:
148.00 TL
Tanım
TIME SHADOW Canlandırıcı Maske Maske, cildin yenilenmesi ve serbest radikallerden korunması için özen gösterir . Orkide çiçeği ve kar nilüferi (Saussurea involucrata) özütleri, cildi canlandırarak daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını ve çok daha genç görünmesini sağlarlar. Maske, kırışıklıklara karşı mücadelede antioksidan sağlar. Buğday gluteni, hiyalünorik asit ve Spilanthes acmella çiçeği özütü (Bu çiçeğin ismi anavatanı olan Brezelya’da ‘Jambu’dur) cildi beslerler. Bu özütler, kuru ya da olgun cilde nem tutucu özellikler katar. Bundan başka, Spilanthes acmella çiçeği özütü, yüz yorgunluğunu gidermekte yardımcı olur ve mimik kırışıklıkları azaltır. Özüt, ciltteki fibroblastların ve kollajen liflerinin hareket etme ve büzülme yeteneklerinden yararlanarak onları doğrudan etkiler. Cildimizdeki fibroblastlar, spilantoldan etkilenince büzülmeye başlarlar. Cilt ise kollajen lifleri çeker ve böylece sıkılaştırır ve şekillenir. Yüzün yorgunluğunun giderilmesiyle çizgiler düzelir, kırışıklıklar azalır. Kozmetolojide derialtı kaslarının ve özellikle yüzde bulunanların işlevrini engellemek “botoksa benzeyen işlev” denir. Cilt yumuşak, esnek ve dinlenmiş olup daha genç bir görünüme sahip o
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com