gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

KİTOSAN

KİTOSAN
KİTOSAN
KİTOSAN
Kategori:
Gıda Takviyeleri
Fiyat:
160.00 TL
Tanım
Ürün Özellikleri: TIENS Chitosan Kapsülleri (CHITOSAN CAPSULES) KULLANIM ŞEKLİ Günde 2 kez 2 kapsül, ılık suyla birlikte ağızdan alınmalıdır. Gıda takviyesidir. Gıda takviyeleri çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır. İlaç değildir, tedavi amacıyla kullanılamaz. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. "CHITOZAN"m seçkin özellikleri: "CHITOZAN" insan vücudundaki tüm fizyolojik fonksiyonları regüle eden %100 doğal bir üründür.Dünyada çok popüler hale gelen "CHITOZAN", insan sağlığı üzerinde geniş kapsamlı,dengeleyici bir etki yaratmaktadır. "CHITOZAN" yaşlanma sürecini yavaşlatır, bağışıklığı güçlendirir ve çeşitli rahatsızlıklara karşı önlem olarak kullanılabilir. Aynı zamanda vücudun biyolojik ritmini regüle ederek hastalıkların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur.Bugün modern tıp bilimi tarafından "modern uygarlık hastalıkları" diye adlandırılan hipertansiyon, damar, kanser ve birçok alerjik ve bağışıklık hastalıklarını belirli bir ölçüde önleyebilir ve hafifletebilir. Elimizdeki veriler 21.yy’ın insan organizmasını araştıran bilimlerin yılı olacağını gösteriyor.Bu süreçte insan organizmasını araştıran bilimler, tüm dünyada toplum sağlığını korumak adına birçok çeşidi ve işlevi olan ürünler hazırlamışlardır.Tianshi Şirketi “insan sağlığını koruyarak topluma hizmet vermek” ilkesini gerçekleştirmek üzrer emin adımlarla ilerlemektedir.Bilimdeki ilerlemelere yön veren ve tüm insanlara sağlık kazandıran ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.Bugün kullandığımız ilaçların birçoğu çeşitli alerjik reaksiyonlar ve yan etkilere sahiptir. Örneğin: Başınız ağrıyor, ağrı kesici ya da benzer bir ilaç aldınız, baş ağrısı geçti fakat mide bulantısı yaşamaya başladınız. Kısaca bir hastalığı önlediniz ya da iyileştirdiniz, ama aynı zamanda başka bir hastalığa yol açtınız. "CHITOZAN" Geleneksel Çin Tıp teorisine dayanarak hazırlanan bir ürün olduğu için ve % 100 doğal hammaddelerden üretildiği için yan etkisi bulunmamaktadır. Ve en önemlisi "CHITOZAN" yalnızca belirli bir hastalığı iyileştirme konusunda değil, vücuttaki tüm biyolojik ve fizyolojik fonksiyonlar için de iyileştirici bir etki yaratmaktadır.Biyolojik dengeyi en uygun seviyede tutabilme özelliğine sahip olan "CHITOZAN", en ileri teknoloji kullanarak üretilmektedir.İçeriği: Kırmızı kabuklu yengeçlerin kabuklarından elde edilen iki temel madde Hitin (CHİ-TİN) ve CHİTOZAN'dır (CHlTOSAN).Hitin, direkt zincir polimeri biçimindeki fibrine benzeyen 1000-3000 adet sodyum-glikoz-dan oluşur. CHITOZAN ise monoasetilleştirme ile yani asidin ayrıştırılması-Hitinden elde edilmiş bir maddedir. Hitinin ayrışma seviyesi ne kadar yüksek ise ürünün etkisi o kadar büyüktür. TİANSHİ Şirketi tarafından üretilen "CHITOZAN"da asit ayrışması %85 ve daha yüksek seviyeye ulaşmaktadır.
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com