gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Kan Dolaşım Cihazı
Kan Dolaşım Cihazı
Kategori:
Medikal Ürünler
Fiyat:
3805.00 TL
Tanım
Tiens Kan Dolaşım Cihazını Geleneksel Çin Sağlıklı Yaşam Felsefesi temel prensipleri kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Kan Dolaşım Cihazı tüm vücudda ısıtma ve uyarım oluşturabilmek için titreşim ve masajı kullanır. Basit yürüme eylemi kanın dolaşımı için pompa görevi görmektedir. Bir çoğumuz maksimum sağlık için gerekli 10,000 adım yürüyüş yerine bu cihaz ile 10 dakika yeterlidir. Spor yapma fırsatı bulamayan yaşlı, genç herkesin evde, işte, her yerde pratik sağlık destekleyicisidir. Ayak altından Refleksoloji Masajı yaparak kanın vücutta dolaşımına destek olur. Vibrasyonu çakralar yönünde spiral yaparak enerji dengeler. 20 Dakikalık kullanımda, 6 Km spor yapılmış kadar enerji vücuttan çekilmektedirKAN DOLAŞIM CİHAZI S-780 (BLOOD CIRCULATIVE MASSAGER) 1) Tszin-lo kanallarını temizler, Qi enerjisinin ve kan dolaşımını normalleştirir, vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve vücudu oksijenle zenginleştirir; 2) Damarları temizler, kan dolaşımını düzenler; 3) İç organları güçlendirir, sindirim sistemine yardımcı olur; 4) Doku hücrelerini yeniler ve aktifleştirir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir; 5) Masaj etkisiyle iç salgı süreçlerini dengeler; 6) Zayıflamaya yardımcı olur, cilt durumunu iyileştirir ve pozitif kozmetik etkisini gösterir.
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com