gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Tiens Bayan Pad
Tiens Bayan Pad
Kategori:
kadın sağlığı
SKU:
prod03
Fiyat:
148.00 TL
Tanım
AIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ kadın pediyle en çok ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorgun ve bitkin hissetmeyeksiniz! Açıklama Yaşam boyunca bir kadın yaklaşık 15 000 ped kullanır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından hazırlanan istatistiğe göre dünya çapında kadınların %80’in çeşitli jinekolojik sorunları vardır ve bunlardan %63’ü kalitesiz pedler kullanımından kaynaklanır. Özel günlerinde kadınlar çeşitli enfeksiyonlara maruzdur . Âdet kanı, virüs ve bakterilerin üremesi için ideal bir ortamdır. Bu yüzden bu özel dönemde konfor ve güvenlik sağlayan yüksek kaliteli kadın pedlerin kullanımı çok önemlidir. Bakteriler, kadın pedinde kolayca ürebilir ve özel günlerinde kadınlar mikrop kapmaya daha eğilimli olduklarından dolayı kolayca enfeksiyon kapabilirler. Yüksek kaliteli ve güvenli AiRiZ kadın pedi sayesinde TIENS, konforluk ve güvenlik sağlayarak bu dönemde kadınlara kişisel bakım ve koruma için yeni bir çözüm sunar. En modern teknolojiye göre hazırlanan iki temel içeriği olan tek çekirdekli yüksek teknolojik patentli ürün. AiRiZ kadın pedindeki aktif oksijenli ve negatif iyonlu patentli bant, şimdiye kadar tüm serilerden en yüksek anyon konsantrasyonudur. Böylece pedler, tamamen doğal bir biçimde kadın organizmanın kendi kendine temizleme özelliğini güçlendirir, bağışıklık oluşturur ve enerji verir. İlâç ve kimyasal madde içermez ve yan etkileri yoktur. Bu benzersiz avantajlar ve güvenli kullanım sayesinde ürün, kişisel bakımın sağlanması için her gün kullanılabilir. Ayrıca kadın pedi, idrar yolu hastalığı olanlara ve inkontinans hastalarına da tavsiye edilir.
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com