gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Tiens Yorgan | Tiens Blanket
Tiens Yorgan | Tiens Blanket
Kategori:
Medikal Ürünler
SKU:
prod04
Fiyat:
2016.00 TL
Tanım
%100 antisepsik jakarlı ipek kumaş, Uzak kızıl ötesi anyonlu ham ipek, Lukens lifi katmanlarından oluşur. Staphylococcus aureus ve Escherichia coligibibakterilerin yaşamasını önler Ortamdaki alerjenlerin azalmasına yardımcı olur Metan içermez. Daha kabarık Emici Nefes alabilir Sıcağı hapsedici Uzun ömürlü Kan akışını yenileyecek şekilde uzun süre ısıyı hapseder. İki ana enerji faktörü olan anyon ve uzak kızılötesi ışın göndererek hücreleri aktive eder ve yorgunluğu azaltır. Turmalin antisepsikipek kumaş – konforludur, tahriş edici değildir, bakterilere karşı dayanıklıdır, akarları öldürür ve sağlıklı bir uyku olmasını sağlar. Metabolizmayı güçlendirir, uzun dönemli kullanılması halinde soğuk ayak ve el belirtilerini azaltır. Kapalı alandaki havayı arındırır ve oksijen taşıma kapasitesini iyileştirerek solunum sistemini iyileştirir. Kimler için önerilir? : Uykusuzluk sorunu olan kişiler için Horlayan kişiler için Ayakları ve elleri soğuk olan kişiler için Solunum sorunları olan kişiler için Kardiyovaskülerve serebrovaskülersirkülasyon ile ilgili sorunu olan kişiler için Uyku kalitesini geliştirmeye ihtiyaç duyan kişiler için önerilir. Tiens Yorgan | Tiens Blanket
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com