gallery/logo_ecomania
gallery/rotated_logo_ecomania

      Çekmeköy        Dogal Sağlık

TIENS INTERNATIONAL 

 

1995’te Bay Li Jinyuan tarafından, Çin’de, Tianjin’de kurulan “Tiens Group Co.Ltd. (Tiens Group”) Uluslararası piyasaya 1998’de girdi, Eylül 2003’de NASDAQ’da işlem görmeye başladı ve Nisan 2005’te, AMEX’e resmi olarak girdi. TIENS, perakende, turizm, finans, ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış çok uluslu bir gruptur. 190’ı aşkın ülkeyi ve bölgeyi kapsayan bir işle, Tiens’in 110 ülkede ve bölgede alt kuruluşları veya şubeleri bulunmaktadır, ve 20’den fazla ülkede dünya çapındaki girişimlerle stratejik ittifaklar kurmuş bulunmaktadır. Sağlıklı Gıda, Sağlık bakımı, Güzellik ve ev bakımı ürünleri geliştirmekle, Tiens Group, milyonlarca tüketiciye sağlık, mutluluk, güzellik ve bolluk içinde yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunmaktadır.

[Tiens]

4.2 km2 alan içerisinde 12 000 çalışanı 3000 bilim adamı ve içeri- sinde 30 bin kapasiteli üniversite- siyle

EK GIDA TAKVİYELERİ,CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ MEDİKAL CİHAZLAR, TEMİZLİK VE GİYİM 

olarak .hizmet vermektedir.

Eğitimli, yerelleşmiş ve kurumlaşmış bir işgücünün başarılı şekilde yönetilmesi Tiens International’in stratejik hedeflerine katkıda bulunur. Tiens, araştırma, yenilik ve profesyonellik açılarından yenilmez bir uluslararası ekibe sahip olup, bunların arasında 5000 Yönetici bulunmakta ve çalışanlarının % 35’inin eğitimi Master derecesi üstüdür. Halen Tiens, üstün bir yönetim sistemine ve Altı Ağlı Etkileşim Teorisi, Yeni Swap ve Alternatif teori ve Yeni Süpermarket Teorisi gibi ileri teorilere dayalı olarak Global En İyi 500’e doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon 

 Global doğrudan satış Endüstrisinin öncüsü olmak.

Misyon : 

 
Global tüketicilere kaliteli ürünler, eğitim ve çalışma fırsatları sunmak, onların hayat kalitelerini yükseltmek ve uyumlu bir uluslar arası toplum oluşturmak.
 

İş felsefesi 

 

Topluma insanların sağlığını düzelterek katkıda bulunmak.

Tiens Yastık | Tiens Health Pillow
Tiens Yastık | Tiens Health Pillow
Kategori:
Medikal Ürünler
SKU:
prod05
Fiyat:
1236.00 TL
Tanım
3’lüSağlık Faktörü: *Uzak Kızılötesi Işınlar *Anyonlar *TIENS Enerji Yıldızları •Mikrosirkülasyonuarttırır •Oksijen sağlar •Biyolojik mikro-manyetik alan oluşturur •Metabolizmayı geliştirir Manchester Üniversitesi tarafından yapılan araştırma, altı aylık kullanım sonrasında yastıklarda 1 milyondan fazla bakteri oluştuğunu ortaya çıkardı. ManchesterÜniversitesi, ortalama bir yastıkta 16 adet mantar türü olduğunu tanımladığı yastıklarla ilgili medikal bir araştırma yaptı. 2 yıllık kullanım süresinin ardından bir yastık ağırlığının üçte birini, toz akarları ve diğer yaygın alerjenler meydana getiriyor. İçeriği : 1.Doğal yeşim taşı 2.Natural ametist 3.Anti-bakteriyel ipek 4.İnci pamuk 5.Anyonlarve Kızılötesi Işınlar 6.TIENS EnerjiYıldızları 1. Uygun şekli sayesinde boyun omuru korunur. 2. Partikül örgü sayesinde hava alabilir ve hipoalerjenikkumaşı vardır. TIENS Sağlık Yastığında formaldehit kullanılmadan Staphylococcusaureusve Escherichia coli’yi etkili bir şekilde hapseden turmalin anti-bakteriyel ipek kumaş kullanılır. TIENSSağlık Yastığı, çapraz enfeksiyonu kontrol edebilmek için kepeğin, yağın ve tükürüğün neden olduğu bakterilerin hapsedilmesine yardımcı olabilir. İnci yün, hafif ve yumuşak olup boynu destekleyici iyi tampon performansına sahiptir. Böylece boyna yüklenen basıncı azaltabilir ve sonra da uyku esnasında yer çekiminden dolayı meydana gelen boyun incinmelerini azaltabilir. Tiens Yastık | Tiens Health Pillow
Alışveriş Sepeti(0)

SAĞLIKLI KALMAKTIR ASLOLAN, SAĞLIK ELDEN GİTTİ Mİ DOKTOR İÇİN DE SENİN İÇİN DE ZOR ..DOSTUM

www.000webhost.com